Úvodní stránka

Úvodní stránka

Úvodní stránka

Výrobcovia

Nejprodávanější

V našem eshopu se zaměřujeme i na oděvy pro osoby, kterým nepostačují velikosi do XXL. Nabízíme především

- košile 3XL, 4XL, 5XL BINDER DE LUXE

- košile, trička, mikiny, kalhoty, bundy LAVECCHIA 3XL - 8XL

- bundy WALKHARD 3XL - 6XL

- bundy FREESTEP 3XL - 6XL

- polokošile, trička, košile BAMEHA 3XL-9XL

- kalhoty BUGJO, až po 146 cm pas

Pokud hledáte nadměrné velikosti, použijte filtr velikostí. ten se Vám nabídne, jakmile otevřete oddělení v eshopu. Například si vyberete BUNDY. Poté se objeví vpravo filtr velikostí.

U jednotlicý značek se rozměry mohou lišit a liší se. Věnujte proto pozornost tabulce rozměru u jednotlivých výrobků. V praxi to znamená, že pokud bychom dali na sebe košile různých výrobců ve velikosti například 5XL, budou různě široké. Zatímco jedno 5XL Vám může vyhovovat, jiné mohou být malé nebo příliš velké. Sledujte proto skutečné rozměry výrobků. Rádi Vám pomůžeme vybrat potřebnou velikost.

Nezapomeňte, že je nutno mít rezervu mezi hodnotami naměřenými na těle a mezi hodnotami oblečení. Všeobecně platí pravidlo, čím větší postava, tím lepší je mít větší rezervu. Tato rezerva je nutná hlavně pro svobodný a pohodlný pohyb. 

Srovnávací tabulka košile na DG-HOP.CZ

CARISMA košile pánská H-110 dlouhý rukáv slim fit tmavě modráBINDER DE LUXE košile pánská 81101 dlouhý rukávLAVECCHIA košile pánská 1391 nadměrná velikost

LAVECCHIA košile pánská 214 nadměrná velikostEGO MAN košile pánská 221-02 regular fitLAVECCHIA košile pánská 140620 nadměrná velikost

 

 


QR kód

Recently Viewed

No products

Menu