ESHOP DG-SHOP.CZ

ESHOP EGO MAN

3XL - 8XL nadměrné velikosti

Výrobci

Slevy

Nejprodávanější

Často se na nás zákazníci obracejí s požadavkem na společenské kalhoty a košile. Zaměřujeme se hlavně na nadměrné velikosti. Jsme schopni je dodat obratem. Zásilky do 12 hodin můžeme odeslat poštou ten samý den. Doručení může probíhat již následující den. Mějte však prosím na paměti, že doručení na druhý den se nedá garantovat. Objednávejte s předstihem, aby jste včas měli zboží k dispozici a mohli je vyzkoušet. Případně řešit nevyhovuíící velikost ? 

Co když oblečení nesedne ? Máte možnost rychle vykomunikovat s eshopem vhodnější velikost. Další den tak můžete mít jinou velikost u sebe. Nehodící zboží pak zašlete a vrátíme Vám peníze nebo si můžete vybrat jiné zboží.

Společenské kalhoty na dg.shop.cz . Sledujte materiálové složení. nejpříjemnější je bavlna. Můžete v takových kalhotech být i celý den v zaměstnání atd.

D555 kalhoty pánské MAX společenské nadměrná velikostD555 kalhoty pánské MAX společenské nadměrná velikostD555 kalhoty pánské Kingsize Bi Stretch Five Pocket Trouser společenské nadměrná velikostD555 kalhoty pánské YARMOUTH stretch

Bílá košile na dg-shop.cz

KAM košlie pánská 664A nadměrná velikostD555 košile pánská DELMAR nadměrná velikost

RUSTY NEAL košile pánská R-55 dlouhý rukáv slim fitKAM košile pánská KBS 663A krátký rukáv nadměrná velikost

D555 košile pánská RICHARD nadměrná velikostD555 košile pánská KS11404 AIDEN Classic Regular nadměrná velikost

Samozřejmě máme v nabídce i černé košile

KAM košlie pánská 664A nadměrná velikostKAM košile pánská KBS 663A krátký rukáv nadměrná velikostD555 košile pánská AERON nadměrná velikost krátký rukávD555 košile pánská KS11402 CORBIN Classic Regular nadměrná velikost

saka

REDPOLO sako pánské 395LAID BACK sako pánské 0178

REDPOLO sako pánské 395RED POLO sako pánské 58


Prohlédnuté produkty

Žádné produkty

Menu